Wuko Gdynia Gdańsk Sopot pogotowie kanalizacyjne

Najbardziej skuteczną metodą usuwania zatorów w rurach i kanałach zewnętrznych jest czyszczenie kanalizacji wodą pod wysokim ciśnieniem WUKO.
Woda pod wysokim ciśnieniem przecina korzenie, usuwa tłuszcz,muł i twarde osady pozostawiając rury odpływowe całkowicie czyste.
Wuko jest szczególnie skuteczne w usuwaniu trudnych zatorów w głównych kanałach kanalizacyjnych i burzowych ponieważ dysza czyszcząca porusza się wzdłuż długości odpływu, wypłukując osady z całej średnicy rury .

wuko ciśnieniowe czyszczenie i udrażnianie kanalizacji gdańsk sopot gdynia rumia reda wejherowo kosakowo
Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji skutecznie usuwa:

Resztki jedzenia

Ryż,makaron,mąka i inne produkty,które pęcznieją powodują problem ze swobodnym odpływem wody.

Włosy

Włosy są najczęstszą przyczyną zablokowanych odpływów prysznicowych i wannowych.

Artykuły higieniczne

Tampony, waciki,pałeczki higieniczne, i prezerwatywy powodują zatory w łazience

Mokre chusteczki

Mokre chusteczki nie rozkładają się prawidłowo i prowadzą do zapychania się toalet i pionów kanalizacyjnych.

Tłuszcze i zaprawy budowlane

Tłuszcz z czasem przykleja się do ścianek rur a zaprawy budowlane wylewane do kanalizacji twardnieją blokując odpływ.

Korzenie drzew

Korzenie drzew przedostają się przez pęknięcia w rurach i rozrastają się w środku kanalizy co prowadzi do zapchania się odpływu.

Usługi kanalizacyjne 24h

Zamów usługi Wuko

Zamów usługi Wuko

Pytania & odpowiedzi

Udrażnianie rur cena

Cena udrażniania kanalizacji ustalana jest wstępnie telefonicznie,cennik uzależniony jest od skomplikowania zlecenia,usługi kanalizacyjne zaczynają się od kwoty 200 zł/netto

Co powinieneś zrobić, jeśli masz zapchany odpływ

W przypadku zatkanego zlewu lub umywalki w większości wypadków możemy problem naprawić samodzielnie rozkręcając syfon i dokładnie go czyszcząc, możemy też użyć spirali ręcznej dostępnej w każdym markecie.

Jeżeli nie możesz sobie poradzić z przepchaniem wanny,zlewozmywaka lub toalety zadzwoń po specjalistów z pogotowia kanalizacyjnego którzy przyjadą ze specjalistycznym sprzętem.

Stosowanie chemicznych środków do udrażniania rur.

W sklepach jest wiele produktów, które obiecują udrożnić twój odpływ w ciągu kilku minut. Problem polega na tym, że niektóre z tych środków zawierają ostre chemikalia, które często używane w nadmiarze zbrylają się i stają się twarde jak beton oraz mogą dodatkowo uszkodzić system kanalizacyjny w skutek czego konieczne jest wezwanie profesjonalnego hydraulika co wiąże się z kosztami

Nie sadź drzew w pobliżu kanalizacji

Sadzenie drzew bardzo blisko instalacji kanalizacyjnej może prowadzić do problemów.Dzieje się tak, ponieważ drzewa mają rozbudowane systemy korzeniowe,które gdy drzewo urośnie przebija rurę i rozrasta się wewnątrz doprowadzając do blokady odpływu ścieków .

Unikaj wylewania tłuszczu do zlewu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo. Proin sodales pulvinar sic tempor.

W mieszkaniu czuć zapach kanalizacji.

Przyczyną nieprzyjemnego zapachu może być brak odpowiednich otworów wentylacyjnych lub uszczelnienie toalety lub woda w syfonie mogła wyschnąć  powodując wydostawanie się nieprzyjemnego zapachu. Wykrycie powodu odoru czasami wymaga użycia specjalistycznego sprzętu.

Klapy zwrotne do czego służą i czy warto je instalować ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo. Proin sodales pulvinar sic tempor.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas wiadomość odpowiadamy tego samego dnia.

Wyślij