przepychanie udrażnianie-rur-pruszcz gdanski straszyn rotmanka

Udrażnianie rur Pruszcz Gdański

✅ Usługi Wuko
✅ Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji
✅ Mechaniczne udrażnianie rur
✅ Radiowa lokalizacja rurociągu
✅ Kamera inspekcyjna kontrola wideo
✅ Gwarancja skutecznego udrażniania

576 809 019

Oferujemy profesjonalne usługi kanalizacyjne na terenie Pruszcza Gdańskiego i okolic.Posiadamy specjalistyczny sprzęt do udrażniania kanalizacji oraz kamery inspekcyjne co pozwala nam szybko i skutecznie zlokalizować i udrożnić zablokowane odpływy.

Pogotowie kanalizacyjne Pruszcz Gdański

Jako pogotowie kanalizacyjne mamy ponad 15 lat doświadczenia w udrażnianiu kanalizacji zapewniamy wysokiej jakości usługi wod-kan w przystępnej cenie. Jako profesjonalni hydraulicy specjalizujący się w czyszczeniu odpływów sanitarnych,dajemy 100% gwarancji na skuteczne usunięcie awarii.
Zapchana toaleta lub pion w budynku,mogą doprowadzić do zalania fekaliami mieszkania jeśli masz problem z niedrożnymi rurami kanalizacyjnymi,skorzystaj z naszych usług zjawiamy się błyskawicznie. Oferujemy naszym klientom wszelkiego rodzaju usługi czyszczenia kanalizacji mieszkalnej i komercyjnej.

Inspekcja kanalizacji

Prawidłowa diagnoza systemu kanalizacyjnego ma kluczowe znaczenie w skutecznym rozwiązaniu problemu. Monitoring kanalizacji jest najszybszą i najbardziej opłacalną metodą lokalizacji przyczyn zatorów, szczególnie w przypadku powtarzających się zapchań.Korzystamy z najnowszej technologii i wysokiej jakości kamer do inspekcji z funkcją nagrywania – pomiar spadków – licznik odległości – radiowa lokalizacja położenia rur pod ziemią.

Mechaniczne przepychanie rur

Mechaniczne udrażnianie rur spiralą elektryczną Pruszcz Gdański to usługa która polega na wykorzystaniu specjalnej maszyny z silnikiem elektrycznym który obraca spiralą z dużą prędkością rozbijając zatory w rurach.

Metoda da jest skuteczna do udrażniania rur o przekroju od fi 32mm do 160 mm łączone spirale sekcyjne pozwalają przepychać odcinki do 60 metrów.

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji

Do czyszczenia zewnętrznej kanalizacji sanitarnej i deszczowej używamy technologii ciśnieniowej Wuko ,która wykorzystuje strumień wody pod wysokim ciśnieniem do usuwania zatorów takich jak : korzenie drzew,osady,tłuszcze,zaskorupienia,kanalizację deszczową,przydomowe oczyszczalnie ścieków ,wpusty uliczne przykanaliki

Czyszczenie kanalizacji Pruszcz Gdański

Pogotowie wod-kan

Rozumiemy, że awarie kanalizacji muszą zostać naprawione w trybie pilnym – możemy być na miejscu w ciągu maksymalnie 2 godzin (nieruchomości w odległości do 60km od Pruszcza Gdańskiego ).

Udrażnianie rur gmina Pruszcz Gdański : Rokitnica ? Arciszewo ? Goszyn ? Bogatka ? Dziewięć Włók ? Będzieszyn ? Jagatowo ? Borkowo ? Krępiec ? Borzęcin ? Juszkowo ? Żuławka ? Wiślinka ? Straszyn ? Lędowo ? Żukczyn ? Łęgowo ? Weselno ? Malentyn ? Żuława ? Mokry Dwór ? Wiślina ? Przejazdowo ? Weselno ? Radunica ? Świńcz ? Rekcin ? Rusocin ? Cedry Wielkie ? Cedry Małe ? Grabiny Zameczek  ? Wróblewo ? Trutnowy ? Grabowo ? Ulkowy ? Zła Wieś ? Kłodawa Gdańska ? Kaczki ? Sobowidz ? Trąbki Wielkie ? Suchy Dąb ? Osice ? Sobowidz

Udrażniamy rury :

  • Studzienki kanalizacyjne i szamba
  • Udrażnianie pionu i poziomu
  • Przepychanie wc – pisuaru – toalety – ubikacji
  • Udrożnienie wanny brodzika kabiny prysznicowej
  • Odtykanie zlewu umywalki zlewozmywaka
  • Udrażnianie rur odpływowych w kuchni
  • Czyszczenie rynien i rur spustowych
  • Wycinanie i usuwanie korzeni
  • Przepychanie kratki ściekowej pod wanną
  • Czyszczenie zapchanych młynków wc i rozdrabniaczy kuchennych

Naprawa instalacji sanitarnej

Jesteśmy profesjonalistami zawsze poświęcamy czas na zrozumienie problemu,przeprowadzając dokładną inspekcję całego systemu kanalizacyjnego,aby ustalić gdzie zaczyna się problem.

Po ustaleniu co jest odpowiedzialne za zapchane odpływy lub uszkodzone rury kanalizacyjne, opracowujemy szczegółowy plan działania w celu naprawy problemu. Jeśli kontrola wykaże że rury zostały uszkodzone mamy doświadczenie i wiedzę, aby przeprowadzić naprawę instalacji.

Udrażnianie rur cenaudrażnianie i przepychanie rur pruszcz gdański rotmanka jagatowo straszyn

Cennik usług kanalizacyjnych ustalamy z klientem telefonicznie lub po wizycie na miejscu zlecania.Przepychanie rur zaczynamy dopiero po zaakceptowaniu ceny przez inwestora.

Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe,spółdzielnie,warsztaty samochodowe,hotele,pensjonaty,restauracje,domy i mieszkania usuwamy awarie w blokach zapraszamy do współpracy.